Opinie naszych Klientów

Poniżej prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów na temat współpracy z firmą SoftWeb.

Profil działalności naszej firmy wiąże się z ciągłymi zmianami, firma się rozwija, unowocześnia i stąd istnieje potrzeba, aby na bieżąco informować naszych klientów o ważnych komunikatach, a także dzielić się z nimi naszymi radościami i sukcesami.

Pomaga nam w tym od lat firma SoftWeb, która tworzy, a także szybko i sprawnie aktualizuje wszelkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej. Dzięki niej firma nasza może być w pełni nowoczesnym przedsiębiorstwem.

Bardzo dziękujemy firmie SoftWeb, a w szczególności Panu Michałowi Płachetce za tak miłą i udana współpracę!

Z poważaniem,
Prezes Zarządu ZUK „ROKBUS”
Jerzy Król
(www.rokbus.com.pl)

Zleciliśmy firmie Softweb informatyzację naszej strony internetowej. Współpraca układała się nam bardzo dobrze, zlecenie było zrealizowane szybko i rzetelnie, a ponadto sugestie proponowane przez informatyka były przydatne tak dla działania samej strony internetowej jak i jej monitorowania. Softweb zawsze natychmiastowo reagował na nasze prośby i wprowadzał na www nasze pomysły. Śmiało możemy powiedzieć, że był godnym polecenia partnerem.

Małgorzata Owczarska
specjalista PR
Polbud-Pomorze Sp.z.o.o.

(www.polbud-pomorze.pl)

Z firmą SoftWeb współpracuję nieprzerwanie od ponad roku. Jest to bardzo rzetelny i profesjonalny partner. Niezwykle cenię sobie jego elastyczność i dostępność. Szczerze polecam.

Marcin Willmann
(www.Willmann.pl)

mamastudio realizuje skomplikowane projekty interaktywne, w których od partnerów technologicznych wymagane są wysokie kwalifikacje i doskonała znajomość różnorodnych języków programowania. Dzięki firmie SoftWeb mogliśmy skutecznie wdrożyć serwis internetowy www.papaya-films.com i zapewnić naszemu Klientowi jego stałą obsługę. Wyniki dotychczasowej współpracy dają nam pewność sukcesu kolejnych projektów, w którym realizację części technologicznej powierzymy firmie SoftWeb.

mamastudio
(www.mamastudio.pl)

Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu współpracuje z firmą SoftWeb od początku jej powstania.
Współpraca podejmowana była na różnych polach działalności. Najbardziej widocznym jest serwis internetowy www.wsjo.pl.

SoftWeb wspiera również WSJO opracowując różnego rodzaju oprogramowanie niezbędne do internetowej obsługi kandydatów na studia.

Wysoko cenimy sobie jakość współpracy z SoftWeb i profesjonalne podejście firmy do stawianych przed nią zadań. Najlepiej chyba świadczy o tym fakt, że w chwili obecnej firma jest jedynym naszym dostawcą usług w tym zakresie, a w najbliższym czasie zamierzamy wspólnie realizować kolejne projekty.

Szczerze rekomenduję SoftWeb jako solidnego i wiarygodnego partnera.

Michał Rzepka
Dyrektor Działu Marketingu
Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu

(www.wsjo.pl)

Jako firma produkująca oprogramowanie popularne, mamy wielu użytkowników, którzy oczekują od nas wygodnej platformy do prowadzenia pomocy technicznej. Wraz z firmą SoftWeb przygotowany został więc serwis internetowy społeczności naszych użytkowników, który nie tylko posiada bardzo ładny wygląd, ale jest również nowoczesny i oferuje dużą funkcjonalność. Projekt został zrealizowany szybko, sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Polecam firmę SoftWeb jako wiarygodnego i rzetelnego partnera.

Rafał Płatek
właściciel firmy Cream Software

(www.sprytne-programy.pl)

Współpracę z firmą Softweb nawiązałam we wrześniu 2007 roku.
Potrzebowałam kompleksowej usługi informatycznej – od projektu i wykonania strony internetowej, aż po zintegrowanie jej z oprogramowaniem do obsługi sklepu internetowego.
Zadanie to było sporym wyzwaniem m.in. dlatego, iż serwis Tytanowa.pl miał wypromować nową na polskim rynku biżuterię z tytanu. Pomysł nie miałby szans powodzenia, gdyby nie profesjonalnie stworzony serwis internetowy.

Bardzo dziękuję Panu Michałowi za fachowe podejście do projektu, za jego rzetelne wykonanie, doradztwo i przemiły kontakt.

Danuta Lesińska
(www.tytanowa.pl)

SoftWeb
Michał Płachetka
Przecław, ul. spokojna 5
64-514 Pamiątkowo
NIP 787-107-76-99
REGON 300453979
SoftWeb
biuro@softweb.pl

tel. +48607427515
tel. 61 2914196
Chcesz poznac szczegóły dotyczące naszych usług,
więcej
Drukuj